Компанія Ratwood здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів» .

Терміни повернення і обміну

Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Умови повернення для товарів належної якості

Якщо в момент отримання товару після здійснення покупки ви розумієте, що товар, який ви придбали має різного виду заводські дефекти, то ви завжди можете його обміняти на інший. Для того, щоб оформити обмін або повернення товару, вам потрібно всього лише пред’явити три речі: – сам товар без видимих ​​слідів експлуатації і без пошкоджень; – рідну упаковку, цілої; – Акт прийому-передачі товару із зазначенням дефектів товару! Якщо раптом після прочитання інструкції, ви виявили, що не вистачає якихось деталей або комплектуючих, сміливо звертайтеся до нас, щоб зробити замовлення відсутньої деталі.

Поверненню не підлягає:

  • знижені в ціні товари.
  • Зібрані! або пошкоджені після покупки товари.
  • Матраци (без упаковки / с порушеною упаковкою або вживані).
  • Товари, які виконувалися або привозилися під індивідуальне замовлення.

Для оформлення рекламації необхідно надати фото / відео пошкодженого товару. Період розгляду рекламації заводом-постачальником становить до 14 робочих днів!

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» , компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну .