Як зберігати меблі зі штучного ротанга? Все, що потрібно знати!

Зараз меблі з синтетичного ротангу користується величезним попитом. І це не дивно, адже штучний ротанг має перевагу над своїм натуральним аналогом – він не піддається різким перепадам температури або зміні клімату. Не важливо, чи залишили ви його під дощем на цілий день або виставили на сонце в жарку погоду – з ним нічого не трапиться.

Проте, існує кілька простих правил, яких слід дотримуватися під час догляду за меблями зі штучного ротанга. І саме про них ми зараз і поговоримо.

Ми дамо вам п’ять простих порад, завдяки яким ваші меблі з ротангу збережуться в ідеальному стані на багато років.

5 Порад по догляду за меблями зі штучного ротангу

Перша порада: не проявляйте зайвого ентузіазму при догляді за меблями. На відміну від натурального ротанга, синтетичний нормально сприймає різкі перепади температури, не псується при промоканні від снігу або дощу і не вигорає на сонці. Якщо ви придбали собі меблі для дачі та хочете залишити їх на вулиці, можете сміливо робити це.

Друга порада: використовуйте миючі засоби для синтетичних матеріалів. Якщо ж ви вирішили скористатися речовинами, які підходять для дерев’яних меблів, ви або не отримаєте бажаного результату, або зіпсуєте виріб. Не ігноруйте цю пораду!

Третя порада: робіть все простіше. Щоб домогтися ефективної чистки меблів з штучного ротангу, використовуйте пилосос. Він легко видалить весь пил і сміття, яке зібрало ротанговое крісло, стіл з ротангу, стілець або ротанговий пуф протягом певного часу.

Четверта порада: уникайте жорстких щіток і мочалок. Віддавайте перевагу м’яким губкам, які в поєднанні з правильним миючим засобом дадуть потрібний результат. Якщо ж ви захочете використовувати жорстку мочалку, ви ризикуєте просто зіпсувати поверхню.

П’ята порада: використовуйте воду. Меблі зі штучного ротангу абсолютно спокійно реагує на зіткнення з водою, тому ви з легкістю можете розбавити в ній миючі засоби, щоб догляд вийшов якумога більш ефективним.

Як бачите, в догляді за меблями зі штучного ротанга немає нічого складного чи хитромудрого. Все, що вам необхідно – користуватися нашими порадами, які ми навели вище і регулярно за ними доглядати.

Категорії товарів