RattWood

Вітаємо в Rattwood!

Проводити вільний час на відкритому повітрі в компанії друзів або родини, в прекрасному саду або на вишуканій терасі безумовно є задоволенням.

Широкий асортимент ротангових та дерев’яних меблів, пропонованих нашою компанією, ідеально підходить для того щоб наповнити елегантністю та ніжністю маленькі сади, великі тераси, ресторани, басейни та інші відпочинкові заклади.

Ми з відповідальністю підходимо до виготовлення кожного предмету інтер’єру. При виробництві меблів із дерева та штучного ротангу ми прагнемо, щоб вони були якісними та зручними.

Вмілі руки наших майстрів роблять кожен виріб надзвичайно комфортним. Меблям із штучного ротангу нестрашні перепади температур, різкі зміни вологості, вони стійкі до впливу сонячних променів, тобто Ви з легкістю зможете розмістити їх на відкритій терасі чи в приміщенні. На всю продукцію ми намагаємося встановлювати найдемократичніші ціни.

Майже всі матеріали та компоненти, які ми використовуємо, є місцевим виробництвом.

Дерев’яні садові меблі виготовляються в основному з буку – породи деревини, яка стійка до впливу навколишнього середовища. Вироби обробляються сучасними двокомпонентними високотехнологічними італійськими барвниками, що захищають дерево від сонця, вологи та різних шкідників. Такі вироби можуть використовуватися протягом десятиліть. Останнім часом посилився інтерес до штучно зістарених меблів. Ми дотримуємося тенденцій, тому створили серію меблів під назвою «антикварні».

Щоб Ваш відпочинок був ще комфортнішим, пропонуємо зручні та м’які подушки. Вони чудово доповнять садові меблі, а ретельно підібрані тканини та кольори зроблять їх ексклюзивними.

Хороший дизайн та висока якість, виготовлена в Україні.

25К

Товарів продано

750

Компаній обрало меблі нашого виробництва

1К

Товарів у наявності

$1M

Щорічний обсяг продажів

Discover Martfury’s Journey

journey1
January 2004
Gets launched as online martketplace merchant by Martin Garrix in United States.
team-7
May 2006
Attracts first investor, Herba Beauty Care, and receives $10 million investment
team-6
December 2008
Gets $45 million more as Bison Coporation Partners jumps on the investment bandwagon
team-5
February 2012
Gets launched as online martketplace merchant by Martin Garrix in United States.
team-4
September 2015
Gets launched as online martketplace merchant by Martin Garrix in United States.
team-3
July 2017
Gets launched as online martketplace merchant by Martin Garrix in United States.
Категорії товарів